Bowling tartus

Tartus on mitmeid bowlingusaale, kus saate nautida bowlingut sõprade või perega. Bowling on lõbus tegevus, mis pakub meelelahutust ja võimalust veeta aega koos lähedastega. Siin on mõned bowlingusalid Tartus:

  1. Tartu Bowling: Tartu Bowling on suurim ja tuntum bowlingusaal Tartus. Seal on mitu rada, mis võimaldavad mängida bowlingut nii algajatele kui ka kogenud mängijatele. Tartu Bowlingus on hubane atmosfäär ning lisaks bowlingule on saadaval ka muud meelelahutusvõimalused, nagu piljard ja mänguautomaadid. Seal on ka kohvik, kus saate einestada.
  2. Tasku Bowling: Tasku Bowling asub Tasku keskuses ning pakub mõnusat ja lõbusat bowlinguelamust. Seal on mitu rada ning võimalus rentida radu tundide kaupa. Tasku Bowlingus on olemas ka mängutuba lastele, kus nad saavad mängida ja lõbutseda.

Need on kaks tuntumat bowlingusaali Tartus, kuid võite leida ka teisi võimalusi, uurides linna meelelahutuspakkumisi või otsides internetist täpsemat teavet. Enne külastamist soovitan teil kontrollida lahtiolekuaegu, broneerida radadega seansid ning tutvuda bowlingusaali reeglite ja hinnakirjaga. Nii saate veeta meeleoluka bowlinguõhtu Tartus.

Jaga seda!